DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 SHIU VETEM TY TE LAG (ELITA5)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dardi
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 69
Age : 27
Location : Mitrovica
Job/hobbies : Student
Humor : dardi
Registration date : 05/01/2008

MesazhTitulli: SHIU VETEM TY TE LAG (ELITA5)   Wed Apr 02, 2008 9:55 pm

SHIU VETEM TY TE LAG (ELITA5)

Nė mes tė natės erdhe
ėndėrrat mi prishe ti
pėr mua ishe e vdekur
e humbur nė gjithėsi...

Mė ler tė qetė tė lutem
gjumin ti mos ma prish
qelqi njėherė thyhet
nuk ngjitet sėrish....

Dėgjoje pikėllimin
qė shpirtin ma copėton
qė bie bashkė me shiun
sytė m'i mjegullon....

Ti s'vjenĆƒĀ¢Ć¢ā€šĀ¬Š
koha ėshtė ndaluar
unė qaj pėr ty
retė qajnė pėr ne
Ti s'vjenĆƒĀ¢Ć¢ā€šĀ¬Š
koha ėshtė ndaluar
unė qaj pėr ty
retė qajnė pėr ne

Nė qiellin e harruar
mė yjet nuk rrinė
kujtimi yt i zbehur
tretet nėpėr shi....

Ti s'vjenĆƒĀ¢Ć¢ā€šĀ¬Š
koha ėshtė ndaluar
unė qaj pėr ty
retė qajnė pėr ne
Ti s'vjenĆƒĀ¢Ć¢ā€šĀ¬Š
koha ėshtė ndaluar
unė qaj pėr ty
retė qajnė pėr ne

Ti s'vjen...
koha ėshtė ndaluar.....
unė qaj pėr ty....


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mht-crew.albanianforum.net
 
SHIU VETEM TY TE LAG (ELITA5)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Monda Korca: Dy poezi "Shperthimi im - dhe - Dashuri ne shi !- Nga -Raimonda Moisiu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: Tekste Kėngėsh-
Kėrce tek: