DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Windows StartKey

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mht-CreW
Administrator
Administrator


Male Numri i postimeve : 98
Age : 25
Location : Mitrovicė
Job/hobbies : Student
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Windows StartKey   Thu Apr 17, 2008 11:42 pm

Windows StartKey


Vitin e kaluar Microsoft dhe SanDisk kanė filluar punėn pėr tė zėvendsuar U3 standard diskun. Mė vonė janė publikuar informatat se cfare do tė te punohet, kurse tani ėshtė prezantuare dhe vet projekti. Bėhet fjalė pėr teknikėn StartKey e cila mundėson qė tė gjithė pėrdoruesit e Windows-it nė flash memorie tė marrin tė marrin konfigurimet e veta, cka do tė thotė kudo qė tė jeni, ju do tė keni tė konfiguruar ėindoėsin si tė doni. Flash memoria nuk ėshtė patjetėr tė jetė Flash disk, por mund tė jetė e dhe SD kartelė apo edhe cfardo lloji i njejtė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mht-crew.tk
 
Windows StartKey
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: ..::Mht-CreW.Tk Forumi::.. :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: