DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Digjital kompakt me zoom tė madh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mht-CreW
Administrator
Administrator


Male Numri i postimeve : 98
Age : 25
Location : Mitrovicė
Job/hobbies : Student
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Digjital kompakt me zoom tė madh   Thu Apr 17, 2008 11:45 pm

Digjital kompakt me zoom tė madh
Kėtė muaj nė treg do tė paraqitet pjesėtari mė i ri i serisė sė fotoaparateve COOLPIX tė kompanisė Nikon. Pos sensorit optik me rezolucion prej 10 megapikselėsh, nė digjitalin kompakt Nikan ka arritur qė me sukses tė integrojė edhe zoomin e fuqishėm (18 x).
Seria kompakte COOLPIX ka fituar njė risi nė formėn e modelit P80. Sensori optik me rezolucion prej 10 megapikselėsh dhe hapje tė objektivit me kėnd te gjerė prej 27 deri nė 486 milimetra, janė vetėm nga disa karakteristikat tėrheqėse tė pajisjes sė paraqitur rishtazi. Nė COOLPIX P80 ėshtė integruar edhe stabilizatori i fotografisė qė nuk ėshtė shumė e zakonshme tek fotoaparatet kompakte, mirėpo tek kjo pajisje sigurisht se ėshtė me dobi pėr shkak tė hapjes sė rėndėsishme tė objektivit tė pėrmendur mė parė.

Nikon COOLPIX P80 nė treg do tė paraqitet nė fund tė kėtij muaji me ēmim tė shitjes prej rreth 448 eurosh, derisa detajet edhe mė specifike tė kaėsaj pajisje mund t’i shihni nė adresėn e mėposhtme.
www.nikonusa.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mht-crew.tk
 
Digjital kompakt me zoom tė madh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» MBREMJE PERKUJTIMORE ME RASTIN E 1 VJETORIT TE VDEKJES SE AKTORIT TE MADH BEKIM FEHMIU

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: ..::Mht-CreW.Tk Forumi::.. :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: