DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 "YouTube" prezanton karakteristika tė reja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mht-CreW
Administrator
Administrator


Male Numri i postimeve : 98
Age : 25
Location : Mitrovicė
Job/hobbies : Student
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: "YouTube" prezanton karakteristika tė reja   Thu Apr 17, 2008 11:49 pm

"YouTube" prezanton karakteristika tė reja

Web faqja YouTube.com ka shtuar disa karakteristika tė reja nė interfejsin e saj qė fokusohen nė pamjen dhe statistikat rreth videos. Tani janė psh listat Share, Favorites, PlayList (mundėson pėrdoruesin tė krijojė ose tė zgjedhė listėn e video pėrmbajtjeve dhe tė shtojė video klipe nė tė) si dhe Flag (mundėson qė tė paraqitni videon si tė papėrshtatshėm apo si tė padėshiruar).
Pėrveē kėtyre karakteristikave ekziston edhe Comments (komente dhe video reaksione).

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mht-crew.tk
 
"YouTube" prezanton karakteristika tė reja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)
» Iren Papas: NĖ KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: ..::Mht-CreW.Tk Forumi::.. :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: