DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 I’m a big, big girl [Orinda Huta]

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dardi
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 69
Age : 27
Location : Mitrovica
Job/hobbies : Student
Humor : dardi
Registration date : 05/01/2008

MesazhTitulli: I’m a big, big girl [Orinda Huta]   Sat Apr 19, 2008 9:46 amNuk mund tė quhet mė “baby” i skenės. Sepse Orinda Huta ka marrė pamjen e njė zonjushe seksi qė i kėndon trupit. Dhe nuk ngurron tė nxjerrė shpirtin prej ekzibicionisteje tė lindur. Eshtė e bindur se kėshtu funksionon mjaft mirė. Jo vetėm nė skenė...

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mht-crew.albanianforum.net
 
I’m a big, big girl [Orinda Huta]
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: ..::Mht-CreW.Tk Forumi::.. :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: