DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kompjuter me ekran tė ndjeshėm nė prekje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mht-CreW
Administrator
Administrator


Male Numri i postimeve : 98
Age : 25
Location : Mitrovicė
Job/hobbies : Student
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Kompjuter me ekran tė ndjeshėm nė prekje   Sat Jun 14, 2008 12:51 pmTė martėn nė Berlin ka filluar konferenca e Hewlett Packardit, ‘Connecting Your World’, nė tė cilėn kompania paraqet produktet pėr shfrytėzuesit nga regjioni EMEA (Evropė, Lindje e Mesme dhe Afrikė). Nė mesin e serisė sė produkteve tė HP-sė theksohet desktopi tė-gjitha-nė-njė (All-in-One) i ndjeshėm nė prekje.
HP TouchSmart All-in-One nė fakt ėshtė i madh, me ekran 22-inēėsh nė tė cilin ėshtė vendosur kompjuteri komplet, derisa nė aplikacionet multimediale qasja ėshtė e ngjashme me aplikacionet e celularit iPhone.

Kėshtu, me prekjen me gisht, mund tė udhėhiqni me fotografi, muzikė, video materiale, internetin, televizionin, etj. Pajisja pėrmban procesor IntelCore 2 Duo, derisa ka tė integruar DVD burner, WLAN si dhe teknologjinė Ambient Light e cila i mundėson kompjuterit tė ndriēojė nė terr.

Nė treg (jo nė tonin) arrin nė muajin gusht tė kėtij viti, derisa ēmimi i rekomanduar ėshtė 1.399 euro.

Pos TouchSmart, HP ka paraqitur njėmbėdhjetė laptopė dhe ekranin LP2480xz, qė u dedikohet personave tė cilėt merren me grafikė, i cili shfaqė mbi njė miliard ngjyra, derisa HP kėtė pajisje e ka zhvilluar nė bashkėpunim me studion filmike DreamWorks.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mht-crew.tk
 
Kompjuter me ekran tė ndjeshėm nė prekje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: ..::Mht-CreW.Tk Forumi::.. :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: