DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 d.goni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj.goni
Fillestar
Fillestar


Male Numri i postimeve : 1
Age : 29
Location : 2009
Registration date : 15/08/2009

MesazhTitulli: d.goni   Sat Aug 15, 2009 12:10 pm

jam agoni nga PRISHTINA dhe kam 19 vjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
nushi-73
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 27
Age : 45
Location : mitrovica
Job/hobbies : fotboll
Humor : shqip
Registration date : 16/03/2008

MesazhTitulli: Re: d.goni   Thu Aug 27, 2009 1:33 am

mir se erdhet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
d.goni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: ..::Tema Te Ndryshme::.. :: Prezantohu-
Kėrce tek: