DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 o vlla ca beni ju

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kylexy
Fillestar
Fillestar


Male Numri i postimeve : 1
Age : 24
Location : Albania
Job/hobbies : Softwere engineering, Web design, Hacking
Humor : serioz pj me te madhe te kohes
Registration date : 14/05/2011

MesazhTitulli: o vlla ca beni ju   Sat May 14, 2011 5:05 am

persh te gjithe ju qe po lexoni
une jam kylexy dhe jam i ri ketu ne forum.
sa per te ditur, kam qene ne me shume se 32 forume dhe te pakten tek ky shpresoj tia kaloj mire.
Jam i apasionuar me Softwere Engeeniring Web Design dhe Hacking.
nqs ju duhet dicka thjesht me dergoni nje PM ok.
gjith te mirat nga kylexy study study
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dardi
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 69
Age : 27
Location : Mitrovica
Job/hobbies : Student
Humor : dardi
Registration date : 05/01/2008

MesazhTitulli: Re: o vlla ca beni ju   Sun Aug 07, 2011 1:31 pm

Mire se erdhe, shpresoj tia kalosh bukur ketu.
sa me shume qe te jeni aktiv ne tema dhe bisedime, dhe sa me shum te kontriboni per kete forum, statusi i juaj prej anetari do te rritet.
Premtimet e mija per ty jan moderator, ose super moderator.
tani e gjitha varet nga aktiviteti juaj ne forumin tone.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mht-crew.albanianforum.net
 
o vlla ca beni ju
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: ..::Tema Te Ndryshme::.. :: Prezantohu-
Kėrce tek: