DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rregullat ( Rules )

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dardi
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 69
Age : 27
Location : Mitrovica
Job/hobbies : Student
Humor : dardi
Registration date : 05/01/2008

MesazhTitulli: Rregullat ( Rules )   Mon Mar 03, 2008 4:36 pm

RREGULLAT E FORUMIT


1) Postimet duhet tė bėhen nė forumet pėrkatėse. Anėtarėt janė tė lutur tė shikojnė pėrshkrimet qė ofrojnė forumet para se tė postojnė. Anėtarėt qė nė vazhdimėsi bėjnė tė kundėrtėn do tė paralajmėrohen.

2) Anėtarėt duhet tė postojnė nė njė mėnyrė qė tė kenė respekt pėr anėtarėt e tjerė. Abusim ose gjuhė e papranueshme nė ē'do menyėr nė drejtim tė anėtarėve ėshtė totalisht e papranueshme, dhe kjo do t'ju ēojė deri nė marrjen e njė paralajmėrimi.

3) Anėtarėt duhet tė mos harrojnė se forumi ėshtė drejtuar pėr HACK . Postime tė materialeve pornografike ose tekste, imazhe dhe linke ofensive nuk do tė tolerohen nė asnjė mėnyrė, dhe do tė ju ēojė deri nė njė paralajmėrim.

4) Reklamime tė faqeve, apo spam nėpėr nėnshkrime nuk lejohen dhe nėnshkrimi do t'ju fshihet, duke marrė edhe lajmerim pėr kėtė!

5) Ky forum ka tre (3) paralajmėrime pėr anėtarėt, brenda tre(3 )muajve. Nė qoftė se brenda kėsaj kohe merni paralajmėrimin e 4-tert ju do tė keni njė ban tė pėrkohshėm qė mund tė zgjasė nga 1 - 7 ditė.

6) Nė qoftė se ju mendoni se kėto paralajmėrime janė tė paqėndrueshme, ju jeni mė se tė mirėpritur tė kontaktoni njė Admin, vendimi i tyre ėshtė pėrfundimtar.

7) Ē'do atempt(tentim) pėr t'u futur nė forum kur ju keni njė BAN tė pėrkohshėm duke u ri-regjistruar me njė emėr tjetėr qė nuk ėshtė nė ban list ose ndrrimi i IP per ti shpėtuar IP Ban ose ndėrrim te emailit pėr t'i shpėtuar E-mail BAN, do tė ēojė nė BAN pėrgjithmonė. Kėtu pėrfshihet edhe postimi si anonim.

8)Nese keni ndonje koment mund te kontaktoni ndonje prej Adminave.

9) BAN pėrgjithmonė jepet vetėm kur ne nuk na jepet asnje mundėsi tjetėr pėrveēėse kjo, dhe konsultim me anetarė do tė bėhėt para se tė merret vendimi.

10)Gjithashtu, anėtarėt nuk lejohen tė ndryshojnė kahjen e temave (me qellim)

11) Pėr ē'do problem mund tė kontaktoni nė adresėn : dardi_only_best@hotmail.com

12) KETO RREGULLA QE SHERBEJNE PER MIREMBAJTJEN E FORUMIT DO ZBATOHEN ME RREPTESI DHE PA HEZITIM

13) Kur deshiron qe te reklamosh WebSiten Tende duhet te kesh 25 postime ne te kundertem postimi do te fshihet ose editohet nga Moderatort e ketij forumi

Shpresoj qe do ti rrespektoni rregullat qe te mos kemi komplikime
MHT-CREW Staff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mht-crew.albanianforum.net
Mht-CreW
Administrator
Administrator


Male Numri i postimeve : 98
Age : 25
Location : Mitrovicė
Job/hobbies : Student
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: Rregullat ( Rules )   Tue Mar 11, 2008 7:55 pm

do ti zbatoj rregullat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mht-crew.tk
latifi-hack
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 49
Age : 28
Location : Mitrovica
Registration date : 07/01/2008

MesazhTitulli: Re: Rregullat ( Rules )   Sat Mar 29, 2008 6:03 pm

edhe un gjithashtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Feriti
Moderator
Moderator


Male Numri i postimeve : 65
Age : 24
Location : mitrovic
Job/hobbies : football
Humor : xxxxxx
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Rregullat ( Rules )   Sat Mar 29, 2008 6:13 pm

edhe une do ti zbatoj edhe jam duke i zbatuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://krenohukosov.tk
nushi-73
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 27
Age : 45
Location : mitrovica
Job/hobbies : fotboll
Humor : shqip
Registration date : 16/03/2008

MesazhTitulli: Re: Rregullat ( Rules )   Mon Mar 31, 2008 12:38 pm

normal qe do ti zbatojm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rregullat ( Rules )   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rregullat ( Rules )
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: ..::Mht-CreW.Tk Forumi::.. :: Rregullat-
Kėrce tek: