DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 gjej barazimin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Feriti
Moderator
Moderator


Male Numri i postimeve : 65
Age : 24
Location : mitrovic
Job/hobbies : football
Humor : xxxxxx
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: gjej barazimin   Thu Mar 27, 2008 6:59 pm

kane qene 100 njerz ata kane shku dikun dhe ja kane nis me lan pare
i pari i ka lan 100euro i dyti 99 i treti 98 e kshtu me radh deri sa u ardh te i pari e i pari i ka rene mi lan 1 euro sa para jane tubuar ?
gjej barazimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://krenohukosov.tk
 
gjej barazimin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: Matematika-
Kėrce tek: