DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 pytje per biologji

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Feriti
Moderator
Moderator


Male Numri i postimeve : 65
Age : 24
Location : mitrovic
Job/hobbies : football
Humor : xxxxxx
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: pytje per biologji   Thu Mar 27, 2008 7:12 pm

nga e mori emrin lenda biologji dhe kush e zbuloj qelizen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://krenohukosov.tk
latifi-hack
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 49
Age : 28
Location : Mitrovica
Registration date : 07/01/2008

MesazhTitulli: Re: pytje per biologji   Wed Apr 30, 2008 5:01 pm

cilat jen pjeset e qelizes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
latifi-hack
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 49
Age : 28
Location : Mitrovica
Registration date : 07/01/2008

MesazhTitulli: Re: pytje per biologji   Wed Apr 30, 2008 5:02 pm

qka esht gjenetika
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
latifi-hack
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 49
Age : 28
Location : Mitrovica
Registration date : 07/01/2008

MesazhTitulli: Re: pytje per biologji   Wed Apr 30, 2008 5:04 pm

si ndahet veshi dhe cilat jan pjeset e veshit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Feriti
Moderator
Moderator


Male Numri i postimeve : 65
Age : 24
Location : mitrovic
Job/hobbies : football
Humor : xxxxxx
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: pytje per biologji   Tue May 20, 2008 12:40 pm

Hey ti pergjigju e mos bo pytje ne kete tem o latifi-hack
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://krenohukosov.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pytje per biologji   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pytje per biologji
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: Biologjia-
Kėrce tek: